Matthew Fox :„Jestli ve Ztracených umřu, tak to tak má být!“:

31. března 2007 v 13:31
Matthew mluví o své roli fotbalového trenéra ve snímku We Are Marshall, tajných vládních agentech v připravovaném filmu Vantage Point a samozřejmě o Ztracených.
Když čtete nový scénář ke Ztraceným, obáváte se hodně o osud své postavy?
Fox: "No, samozřejmě jak kdy, ale spíše ne. Já jsem moc rád, že jsem dostal příležitost zúčastnit se tohoto projektu. Takže i kdybych měl skončit, pořád bych měl krásné vzpomínky. Jestli Jack zemře, tak zemře proto, že má zemřít. Jestli jsem se za dobu, co na tomto projektu pracuji, něco naučil, tak to, že Damon Lindelof, J.J. Abrams a Carlton Cuse vědí co dělají a já podporuji každý jejich nápad."
S vaším nabitým programem a skutečností, že jste pořád na Havaji, stíháte sledovat nějaké vaše oblíbené programy, například sport?
Fox: "Jasně, jsem obrovský sportovní fanoušek. Hlavně NFL a Philadelphských orlů a snažím se jejich zápasy sledovat, jak to jen jde. Tak třeba minulé léto při Světovém poháru. Má žena je Italka, tak jsme fandili Italům a pak to bylo hrozně vzrušující, když vyhráli. Takže jo, miluji sport!" A komu letos fandíte na Superbowlu? Fox: "Chvíli to byli Cincinnati Bengals, ale teď zase nevím." V nově připravovaném filmu Vantage Point budete hrát tajného vládního agenta. Učil jste se něco od opravdových vládních agentů? Fox: "Jo, režisér se nás s nimi snažil dostat do kupy, ale tihle chlápci o své práci moc nemluví. Nakonec jsme dostali nějakou odbornou literaturu, takže jsme to studovali. A pak na nás dokonce poslali nějakého konzultanta, aby se ujistili, že to bude podle skutečnosti."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.