Červen 2007


Jate - úletík

25. června 2007 v 21:26 Foto
Existuje spoustu párů ale tenhle je výmečný.
Nejdříve malej flirtík.
Vznikně z toho něco víc..
Nakonec je jako vždy šťastný konec..
Vznikne malé mimčo..
Tak a zase od znova :D

Matthew novou tváří L´Oreal

25. června 2007 v 17:36
Poté, co se Josh Holloway (Sawyer) upsal značce Davidoff, další hvězda ze seriálu spojí své jméno s kosmetickým přípravkem. Matthew Fox (Jack) se stane novou tváří společnosti L´Oreal Paris, konkrétně pleťového krému Men Expert Hydra-Energetic. Bude se objevovat v reklamách po celém světě s výjimkou USA a Kanady. Agentury přinášejí mnoho nadšených výkřiků obou stran a my můžeme hádat, kdo z herců či hereček podepíše další podobnou spolupráci.

Sawyer & Kate

24. června 2007 v 16:40 Bannery

Skate + Jate

24. června 2007 v 15:38

Ikona webu

24. června 2007 v 11:05


Jack & Kate

23. června 2007 v 20:55 Bannery


Skate

23. června 2007 v 16:18 Animace

Jate

23. června 2007 v 16:16 Animace

Hero

22. června 2007 v 15:12 Jack & Kate

Sezóny

22. června 2007 v 15:01

Josh Holloway: Sladký sígr, kterému ženy padají k nohám

22. června 2007 v 14:51
V seriálu Ztraceni, který se díky tajemné atmosféře stal celosvětovým televizním trhákem, hraje Josh Holloway sobeckého výbušného hajzlíka s temnou minulostí a pohledem raněného tygra. Ovšem díky koketnímu humoru a úsměvu, kterým z vás ve vteřině stáhne šaty, zamotala postava blonďatého záporňáka Sawyera hlavu nejedné ženě.
Také byste s ním s radostí ztroskotala na opuštěném ostrově? Čtěte, co má Josh Holloway se Sawyerem společného a v čem se liší.
Co má Josh opravdu rád

* Nejlepší film: Osvícení od Stanleyho Kubricka
* Nejmilejší barva: tmavě modrá
* Nejoblíbenější jídlo: smažené kuře a čokoládový dort
* Rodina: Má tři bratry a tvrdí, že všichni vypadají lépe než on. Tak to si snad ani jejich rodinnou fotografii nepřejte vidět!
* Nejhrůznější zážitek: Před rokem Joshe a jeho ženu přepadl v domě lupič s pistolí. Sebral peníze, kreditní karty a mercedes.
* Narozeniny: Josh přišel na svět ve stejný den, kdy Neil Armstrong přistál s Apollem 11 na Měsíci - 20. 7. 1969.
* S kým by si nejraději zahrál: S Jackem Nicholsonem, Clintem Eastwoodem, Christianem Balem a Hughem Jackmanem.
* Co dělá ve volném čase: Rybaří, jezdí na snowboardu, chodí na motokros nebo hraje na kytaru.
Dbá o sebe
Kvůli roli Sawyera si musel Josh nechat narůst dlouhé vlasy a přestat se skoro holit. Hodně se psalo, že zanedbanou bradu a vlající kštici nesnáší. "Není to pravda. Háro se mi líbí, jen se s ním těžko žije ve větru," vysvětluje. Také musel zapracovat na svém těle, takže sportuje a drží dietu. "Nemučím se tím, že bych se vyhýbal jídlům, která mám rád. Jen si po čokoládě trochu víc zacvičím," směje se blonďatý krasavec.
Rád chodí nahý
Seriál Ztraceni se točí na Havaji, kam se také všichni herci museli dočasně přestěhovat. Místní bulvární novináři ve spolupráci s policií filmový štáb vytrvale pronásledují. Každý druhý den si o některém z herců můžete přečíst zprávu, že řídil v opilosti, nedodržoval rychlost nebo měl prošlé pojištění. "Jsme snadné cíle. Za prvé se ostrov dobře hlídá a za druhé nás všichni znají. Ať raději chytají skutečné zločince," rozčiluje se Josh.

Přitom senzacechtiví novináři si mohli smlsnout na mnohem pikantnějším soustě. Josh spolu s Matthewem Foxem (Jack) a Dominikem Monaghanem (Charlie) se totiž veřejně přiznávají k lásce k nudismu. Producenti seriálu jim ale ze strachu před paparazzy ukrytými v křoví přikázali schovat zadky do plavek.
Miluje ženy
Na rozdíl od Sawyera, který se kromě jiného živil tím, že pospával s manželkami boháčů, které následně okrádal, se Josh k ženám chová slušně. A přestože vypadá zatraceně přitažlivě, zůstává věrný jediné ženě. Před dvěma lety se totiž po šestileté známosti oženil s Yessikou Kumal, vedoucí jednoho butiku v Los Angeles. "Vždycky jsem stál o dlouhodobé vztahy. V manželství se cítím uvolněný a v pohodě," ujišťuje Josh.

Navzdory manželskému blahu se ale nevyhnul třaskavému flirtu se svou hereckou kolegyní Evangeline Lilly, představitelkou Kate. "Josh vůbec nepozná, že s někým koketuje. Právě díky tomu působí tak přirozeně a roztomile a dává ženám pocit výjimečnosti. Prostě pravý gentleman," popsala ho Evangeline.
Začínal u mrtvých kuřat
Josh nepatří mezi celebrity, které jako startovací plošinu své kariéry použily rodinné jméno nebo tatínkovy známosti. Vyrůstal bez televize v prostém domě v Georgii. Dodnes stěží zvládá poslat e-mail. Rodina předpokládala, že si podobně jako další kluci v sousedství brzy najde nějakou špatně placenou fušku, ožení se a tiše zestárne. V patnácti si začal vydělávat jako sběrač mrtvých kuřat na farmě.

O dva roky později ho ale od vyhledávání pošlých opeřenců zachránila nabídka, aby vystoupil na módní přehlídce jako model. Josh si brzy ze zaprášeného jižanského mola proklestil cestu až na přehlídky špičkových světových návrhářů. V šestadvaceti se přestěhoval do Los Angeles, aby se stal hercem. Osm let paběrkoval roličky v neúspěšných televizních show, než dostal roli Sawyera, která ho katapultovala zpět na obálky módních časopisů. Tentokrát ovšem coby veleúspěšného herce!

od charlie.claire.fan.sblog.cz

19. června 2007 v 0:25 Ceny a ocenění webu..
Za blezkovku pro Joshika.

All About Us

18. června 2007 v 21:31 Jack & Kate

Bad day

18. června 2007 v 21:29 Jack & Kate

Novinky

17. června 2007 v 18:51
Čauky všem :o)
Již z názvu vyplívá, co se bude v této rubrice dít. Budeme vám sem psát, co nového jsme udělali nového ve starších věcech z důvodu, že se vám neukazují jako nové, do kterým například něco jenom přidáme, opravíme, doplníme... Třeba v galeriích, videích a jiných a tak by jste si toho ani nemuseli všimnout. příklad - Když přidáme nějaké obrázky do již udělané části galerie.
například dnes jsou přidané fotky do "Galerie" Matthew Foxe v části "Starší-mladší Matthew" .
Nebo jsou u nás nová videjka jak z youtube tak i od nás vlastnoručně dělané.

Joshik

17. června 2007 v 13:44

Lor

17. června 2007 v 13:42