Září 2007

L'Oreal behind the scenes

16. září 2007 v 17:15 Jack (Matthew Fox)
Tak o tohle vás nemůžu ochudit :) Osobně miluju tohle video - je to z reklamy Matthew Foxe na L'Oreal , ale pozor -> za scénou :)) Sice to je anglicky, to ano, ale uznejte, že to nemůže vadit..
úžasný co? :) (hele já vás slyšela! neříkej že ne :) )

Matthew Fox se rád předvádí nahý

10. září 2007 v 20:54 | Joshik
Matt miluje nudismus a nejraději by v seriálu běhal tak, jak ho příroda stvořila. Dost často ze sebe strhá oblečení mezi scénami a těší svým tělem celý štáb.
"K tomu koupání bez plavek a nahotě, když jsem byl malý, v naší rodině se příliš nehrálo na to, jestli máte oblečení nebo ne. A důvod, proč se dneska svlékám, jsou šokovaní lidé, kteří pak vykřikují: Pane bože, Fox se svlékl úplně do naha! To mi přináší potěšení. Být nahý je pro mě přirozené," tvrdí čtyřicetiletý herec.
Jenže Matthew odmítá, že by jeho tělo bylo jediné, co může ukázat: "Ne, nesvlékám se pořád, protože mám velkou duši a chci ji odhalit. Dělám to prostě, jen když se chci bavit!"
Zdroj - blesk.cz
→Bulvár.. njn ten si vždycky něco domyslí...

Josh Holloway chce na obličeji erotické tetování

10. září 2007 v 20:51 | Joshik
Několika obrázky je již ozdobený, ruce, nohy, hrudník a další části těla mu ale připadají nudné, a tak se nechá tetovat rovnou na obličeji. "Toužím po tom už delší dobu. Hned, jakmile dokončíme natáčení Ztracených, do toho půjdu," říká rozhodně osmatřicetiletý seriálový herec.
"Strašně toužím po tetování. Mám pro něj rezervovaný kus obličeje," vtipkuje Holloway a pokračuje: "Chtěl bych si nechat vytetovat ornament některého z havajských kmenů, nebo maorskou malůvku. Když se mi podaří najít nějaké pěkné erotické motivy, budu o to šťastnější," přiznává herec, jemuž by nevadil na obličeji ani nějaký hezký havajský či maorský znak souloži či ženského přirození.
V rozhovoru pro magazín Live ovšem také prozradil, že mu prozatím stojí v cestě za jeho tetovacím uspokojením producenti Ztracených. "Nebyli by z mého tetování asi dvakrát nadšení, takže zřejmě budu muset počkat až na konec natáčení, který je zatím, alespoň podle mých informací, v nedohlednu. Čímž ovšem nechci říct, že bude moje postava v seriálu až do konce. Nikdo neví, kdy skončí pod drnem," dodal Josh.

v maskérně

2. září 2007 v 15:50 Foto
Viděli jste někdy, jak se do filmů, seriálů atd. vytvářejí jizvy, šrámy a jiné? No, abych vám to ujasnila, nože ani žádné jiné ostré předměty se nepoužívají :) Vlastně tu pro vám mám fotku, jak Matthew Foxovi do pilotního dílu Lost až překvapivě reálně "namalovali" zranění na zádech... (Btw: pěkný tetování Matte).
Ano, je to skutečně Matthew...